Нарада з аграріями громади

Дата: 16.03.2022 08:09

15 березня, під головуванням селищного голови Віталія Берези відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств громади.

На нараді було розглянуто питання з проведення весняно-польових робіт в громаді.

На початку наради Віталій Миколайович подякував всім, хто долучився до надання допомоги громаді в період воєнного стану.

Селищний голова звернувся до аграріїв підтримати громаду в цей нелегкий час вчасною сплатою податків, погашенням заборгованості по платежах та зборах, створенням резерву пального, медикаментів та продуктів харчування.

Керуюча відділенням «Ощадбанку» Анжела Саусь розповіла присутнім про надання державної підтримки аграріям у 2022 році, та запросила керівників сільгосппідприємств співпрацювати з банком.

Начальник відділення рекрутінгу та комплектування Другого відділу Олександрійського РТЦК та СП Віктор Момот надав інформацію щодо призову працівників сільгосппідприємств в період весняно-польових робіт під час воєнного стану в країні.

Україна, як ніколи, цьогоріч має бути з продовольчим запасом, особливо з хлібом. Стратегічне завдання на сьогодні – це посівна. На жаль, цей раз в умовах війни, але маємо швидко реагувати і пристосовуватися до нинішніх реалій.

«Посівну зірвати ми не можемо! Ми повинні посіяти, що б там не було!» - наголосив очільник громади.

Це має бути наш внесок у загальний розвиток економіки, у розвиток нашої держави, у її перемогу.

Підвівши підсумки, голова громади побажав всім миру та вдалої посівної.

До перемоги разом!