Державна підтримка аграріїв 2022

Дата: 16.03.2022 08:03

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо забезпечення кредитної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам".

Державна підтримка надаватиметься виключно малим та середнім аграрним виробникам з оборотом не більше 20 мільйонів євро в рік, що є еквівалентом підприємства, яке обробляє до 10 000 га за такими напрямками:

• компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами, максимальна сума кредиту, на який поширюється компенсація відсоткової ставки становить 50 млн грн.;
  • кредитування для здійснення сільськогосподарської діяльності (посівної) на період дії воєнного стану, термін дії кредиту 6 місяців.

Для отримання кредитування суб’єкт підприємництва також повинен бути сільськогосподарським товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України "Про державну підтримку сільського господарства України". Максимальний розмір державної гарантії за портфельними кредитами до 80%.

Заявникам необхідно звертатися у фінансову установу, де вони обслуговувались!