Про ситуацію в Онуфріївській громаді станом на 15.03.2022

Дата: 15.03.2022 13:49

Станом на сьогодні, 15 березня 2022 року, ситуація в Онуфріївській громаді стабільна та контрольована.

Усі заклади інфраструктури працюють у штатному режимі.

Шановна громадо, зберігайте спокій та будьте уважні до сигналів повітряної тривоги. Незалежно від тривалості тривоги – залишайтеся вдома, в укриттях або у безпечному місці.

Контролюйте інформацію, яку поглинаєте та поширюєте, від нас з вами залежить чистота нашого інформаційного простору.

У цей складний для України період ми, як ніколи, маємо згуртуватись та не сіяти розбрат у громаді. Ми єдині, а тому не має значення, якою мовою ми говоримо, і яку віру сповідуємо.

Просимо всіх жителів громади бути толерантними, бути більш стриманими, поважати погляди один одного.

Згуртовуємось для перемоги над окупантом!

Слава Україні! Разом ми непереможні!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА