Національний символ України

Дата: 19.02.2022 08:00

19 лютого в Україні відзначають День Державного Герба.

Державний Герб України є одним з офіційних символів поряд з прапором, гімном та Конституцією.

Жовтий тризуб, який існував ще за часів князя Володимира, пройшов довгий шлях, залишаючись символом незалежності навіть в радянський період.

Сучасний герб незалежної України був затверджений 19 лютого 1992 року рішенням Верховної Ради. Саме тоді державний символ набув свого сучасного вигляду: жовтий тризуб на синьому щиті.

Державний Герб поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободу та незалежність, зв’язує між собою покоління українців.

Цінуймо своє, шануймо символи!

Нехай це свято згуртує нас та сповнить гордістю за власну державу, зміцнить прагнення до єднання та порозуміння. Будьмо гідні нашої історії, адже сьогодні ми відповідальні за майбутнє наших нащадків!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА