20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 08:00

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, її незалежність і свободу.

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об’єднали українська земля та бажання жити у вільній країні.

В боротьбі за кращу долю українського народу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити…

20 лютого 2014 року на Майдані загинуло 49 осіб, за час Революції Гідності - 98 майданівців, Героїв «Небесної сотні», які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Герої не вмирають!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА