Дванадцята позачергова сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 16.02.2022 08:01

15 лютого 2022 року відбулася дванадцята позачергова сесія Онуфріївської селищної ради. В роботі сесії взяли участь 19 депутатів селищної ради.

Депутати селищної ради підтримали внесення змін до бюджету на 2022 рік і скерували 132 тис. грн. на організацію територіальної оборони місцевого значення.

Було зачитано звернення представника фракції партії «Слуга народу» до жителів нашої громади й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої , чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки агресора. Громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність країни.

Онуфріївська селищна рада дякує депутатам селищної ради за підтримку місцевої територіальної оборони та закликає зберігати спокій.

Пам’ятаймо, що в єдності - наша сила!