Зберігаємо спокій та холодний розум

Дата: 15.02.2022 12:17

Сьогодні в селищній раді відбулася нарада під головуванням першого заступника голови селищної ради Володимира Гамери, в якій взяли участь начальник другого відділу Олександрійського РТЦК та СП майор Геннадій Колєснік та його заступник- начальник відділення обліку мобілізаційної роботи майор Віктор Ціома, старости територій.

Основним акцентом на нараді було гасло - зберігати спокій та не поширювати паніку. Всім нам варто зберігати спокій, не піддаватися на провокації, адже паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам. Як зазначив начальник другого відділу Олександрійського РТЦК та СП Геннадій Колєснік – спокій у нашій країні залежить не лише від влади, а й від кожного з нас. Наразі ми готові реагувати на ситуацію та захистити свою країну, її незалежність і гідність.

Володимир Гамера звернувся до старост територій з проханням заспокоювати жителів громади та не сіяти паніку.

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ! НЕ ПАНІКУЄМО!