15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-я річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2022 09:16

Цього дня ми схиляємо голови перед воїнами, які завершивши свій інтернаціональний обов’язок, повернулися героями, або не повернулися зовсім…

Ваш подвиг – це приклад патріотизму, самовідданості, чесності, високого морального духу.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто пройшов Афганістан та інші держави світу з миротворчою місією, не осоромивши своєї честі і гідності. Сьогодні ми вшановуємо їх самих, пам’ять про них, низько вклоняємось батькам і родинам загиблих.

Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись братським народом. Героїзм та патріотичність захисників минулого переплелись зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих військових, які захищають Україну сьогодні.

Нехай над нами завжди буде мирне небо!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА