За якими професіями є можливість підтвердити результати неформального навчання?

Дата: 15.02.2022 08:46

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.12.2013 № 886 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.01.2014 за № 5/24782, затверджено Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. Такими професіями є кухар, зварник, охоронник,  електрозварник ручного зварювання, продавець непродовольчих товарів та слюсар-ремонтник.

Наразі, навчальні заклади уповноважені тільки на підтвердження професії кухаря 3-6 розрядів.

На поточний момент підтвердити результати неформального професійного навчання можливо в Одеському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та у Вищому професійному училищі № 33 м. Києва.