Чи необхідно скасовувати РРО та реєструвати ПРРО?

Дата: 08.02.2022 10:10

Головне управління ДПС у Кіровоградській області пояснює, що законодавчо не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання поряд з апаратним реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО).

Суб’єкт господарювання самостійно, виходячи з власних потреб, обирає вид РРО (програмний та/або апаратний) засобами якого здійснюється реєстрація розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями).

У разі, якщо суб’єкт господарювання ухвалює рішення використовувати ПРРО замість апаратного РРО, реєстрацію апаратного РРО необхідно скасувати.

Детальна інформація розміщена в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі у розділі 109.06 за посиланням: https://zir.tax.gov.ua/.