Відбулась нарада зі старостами територіальної громади щодо проведення роботи з залучення громадян-одноосібників до декларування доходів одержаних протягом 2021 року

Дата: 04.02.2022 15:55

04 лютого 2022 року під головуванням першого заступника Онуфріївського селищного голови Володимира Гамери відбулась нарада зі старостами територіальної громади щодо проведення роботи з залучення громадян-одноосібників до декларування доходів одержаних протягом 2021 року.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Любов Богдан, начальник відділу земельних відносин Андрій Колос.

За підсумками наради старостам територій було дано доручення провести відповідну роботу щодо забезпечення подання громадянами, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) та отримують доходи від продажу власно вирощеної сільськогосподарської продукції, до податкових органів за місцем реєстрації податкових декларацій про майновий стан і доходи у визначений законодавством термін та сплати ними належних сум податку на доходи фізичних осіб та військового збору.