Протокол громадських слухань в селі Деріївка

Дата: 04.02.2022 15:31

ПРОТОКОЛ

громадських слухань з питання формування проєкту «Про Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

"26" січня 2022 року

Місце проведення: село Деріївка

Час проведення: з 11.00 по 12.30

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 21 осіб (список реєстрації учасників громадських слухань - у додатку до цього протоколу).

З них наділені правом голосу 5 учасників.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.

2. Затвердження порядку денного та регламенту громадських слухань.

3. Щодо обговорення нагальних проблем на території села Деріївка

1. Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.

1. Здебську Валентину Павловну

1.  Здебська Валентина Павловна
  2.  Яцина Руслан Алімович

УХВАЛИЛИ:

1. Обрати головуючим громадських слухань:

Здебську Валентину Павловну

Заступник голови селищної ради

т. 0984363657

2. Обрати секретаря громадських слухань:

Богдан Ірина Юріївна

Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради

т. 0989970999

3. Обрати членів лічильної комісії громадських слухань:

Данілова Альона Леонідівна

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради

т.0966009175

Підгорецький Василь Вікторович

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради

т.0978936490

Яцина Руслан Алімович

Староста села Деріївка

т. 0977153021

2. Затвердження порядку денного та регламенту слухань

СЛУХАЛИ:

1. Про затвердження порядку денного та регламенту слухань.

1.  Здебська Валентина Павловна

УХВАЛИЛИ:

1. Затвердити такий порядок денний громадських слухань:

А). Розвиток села Деріївка

Б). Включення питань розвитку села Деріївка в Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до  2027 року

2. Затвердити такий регламент громадських слухань:

• на вступне слово ініціатора громадських слухань та запрошених депутатів чи посадових осіб - до 10 хвилин;
  • на доповідь - до 5 хвилин;
  • на кожну із не більше двох співдоповідей - до 5 хвилин;
  • на запитання, відповіді та виступи учасників громадських слухань разом - до 3 хвилин;
  • на виступи представників організаційного комітету та експертних груп (якщо вони створені), залучених фахівців - до 5 хвилин;
  • на виступи в обговоренні - до 5 хвилин.

3. Про створення нових робочих місць в селі Деріївка

1. Про створення нових робочих місць в селі Деріївка

"Проти" -0

"Утрималися" - 0;

УХВАЛИЛИ: Включити запропоноване питання в проект «Стратегія розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

4. Щодо забезпечення молоді житлом за рахунок нерухомого майна селищної ради, що не використовується за призначенням, безхозного майна громади та відумерлої спадщини

СЛУХАЛИ:

1. Щодо забезпечення молоді житлом за рахунок нерухомого майна селищної ради, що не використовується за призначенням, безхозного майна громади та відумерлої спадщини

"Утрималися" - 0;

5. Щодо проведення капітального ремонту в ЗЗСО Деріївська ЗШ I-III ступенів та забезпечення матеріально-технічної бази

СЛУХАЛИ:

1. Щодо проведення капітального ремонту в ЗЗСО Деріївська ЗШ I-III ступенів та забезпечення матеріально-технічної бази

1. Олефір Олександр Олександрович

"Утрималися" - 0;

6. Щодо реконструкції стадіону зі встановленням вуличних тренажерів в селі Деріївка

СЛУХАЛИ:

1. Щодо реконструкції стадіону зі встановленням вуличних тренажерів    в селі Деріївка