Громадські слухання проведено в населених пунктах Млинок та Попівка

Дата: 03.02.2022 16:53

Відповідно до розпорядження Онуфріївського селищного голови від 21 січня 2022 р. № 8 "Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Онуфріївської громади на 2022-2027 рр." продовжуються громадські слухання.

03 лютого на території населених пунктів Млинок та Попівка проведено громадські слухання за участю першого заступника селищного голови Володимира Гамери, працівників відділу економічного розвитку та інвестицій і старост територій по опрацюванню пропозицій проєктних ідей розвитку територій Онуфріївської селищної ради.

Всі пропозиції будуть розглянуті робочою групою та враховані при формуванні стратегії на 2022-2027 роки.

Під час зустрічі жителі мали змогу озвучити проблемні питання території та отримали роз'яснення щодо вирішення цих проблем. Також було проведено анкетування щодо визначення основних проблем та перспектив розвитку громади на майбутнє.