29 січня 2022 року проведені комплексні змагання: «Зимова першість з волейболу» серед жіночих команд, «Відкрита першість з настільного тенісу» та «Відкрита першість з шахів»

Дата: 31.01.2022 13:43

З метою популяризації здорового способу життя 29 січня 2022 року відділом культури, туризму, молоді та спорту спільно з КЗ «Онуфріївський СЦ ФЗН «Спорт для всіх» в сел. Онуфріївка були проведені комплексні змагання: «Зимова першість з волейболу» серед жіночих команд, «Відкрита першість з настільного тенісу» та «Відкрита першість з шахів» Онуфріївської територіальної громади. Участь приймали учасники від всіх населених пунктів громади.

Змагання проводилися за підтримки голови Онуфріївської селищної ради Віталія Берези.

В змаганнях з жіночого волейболу прийняли участь 4 команди: з сел. Онуфріївка, с. Камбурліївка, с. Млинок та с. Успенка. Дівчата виборювали перемогу завзято, емоційно, цікаво.

Закінчився турнір з волейболу з такими результатами:

• Успенка - І місце, сел.
  • Онуфріївка – ІІ місце, сел.
  • Камбурліївка – ІІІ м.

Відзначено кращого гравця з волейболу серед жіночих команд – ним виявилась Нікуліна Єлизавета.

Не менш цікаво проходили змагання з настільного тенісу.

За результатами зіграних партій серед жінок перемогу вибороли:

• Акімова Ольга – І м.,
  • Смерековська Марія – ІІ м.,
  • Рома Юлія – ІІІ м.

Серед чоловіків:

• Ткаченко Віктор – І м.,
  • Курлюк Валентин – ІІ м.,
  • Грабовий Петро – ІІІ м.

Щоб спробувати власні сили, проявити спортивну майстерність й логічне мислення активно змагались за перемогу шахісти.

З-поміж жінок перемогу здобула:

• Янко Антоніна – І м.,
  • Ісакевич Діана – ІІ м.,
  • Патерило Тетяна – ІІІ м.

Серед чоловіків найсильнішими виявились:

• Тимофієв Ігор – І м.,
  • Сагайдак Михайло – ІІ м.,
  • Гриценко Вадим – ІІІ м.

Ігри проходили в дружній атмосфері, боротьба велася зі справжнім спортивним азартом.

Переможцям та призерам змагань вручено грамоти, статуетки та грошові премії Онуфріївської селищної ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису