Пільги та житлові субсидії на тверде паливо!

Дата: 27.01.2022 10:52

Відділ праці та соціального захисту селищної ради повідомляє, що з урахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» та від 31 травня 2021 року № 586 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки»  граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2022 році пільг та житлових субсидій населенню дорівнюють:

• твердого палива – 3310,96 гривень за 1 тонну,
  • скрапленого газу – 331,10 гривня за 1 балон.

Соціальні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на один календарний рік:

• тверде паливо – 2 тонни (на одне домогосподарство);
  • скраплений газ: 2 особи – 2 балони;

3-4 особи – 3 балони;

5 і більше осіб – 4 балони.

Консультації щодо отримання пільг та житлових субсидій за телефоном - 0678486469.