День пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2022 08:00

Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає День пам’яті Героїв Крут.

Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд Української Народної Республіки і продовжити переговори, які завершилися підписанням Брестського миру.

Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих громадян України і далеко за її межами. Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА