Одинадцята позачергова сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 25.01.2022 14:18

25 січня 2022 року відбулася одинадцята сесія Онуфріївської селищної ради. В роботі сесії взяли участь депутати селищної ради.

На сесії було розглянуто ряд питань:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2021 року №3223 «Про бюджет Онуфріївської селищної територіальної громади на 2022 рік».

2. Про визнання ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» замовником будівельних робіт по обєкту «Капітальний ремонт вул. Козачий Шлях (від перехрещення з вул. Центральна до вул. Поштова) в сел. Онуфріївка Олександрійського району Кіровоградської області».

3. Про затвердження договору про співпрацю з обслуговування дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту на території Онуфріївської селищної ради.

4. Про цільову соціальну програму «Молодь Онуфріївщини» на 2022-2026 роки.

5. Про передачу частини майна селищної ради на баланс Комунального некомерційного підприємтсва «Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради».

6. Земельні питання.

7. Різне.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.