Дата: 24.01.2022 16:18

22 січня 2022 року в селі Млинок відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам'яті відомих млинківських спортсменів - Олександра Жуя, Віктора Лєнніка та Євгена Рощенка.

За результатами ігор, беззаперечну перемогу здобула команда с. Млинок, друге місце посіла команда с. Успенки, на третьому місці - команда с. Онуфріївки.

Нагороди волейболістам вручили Онуфріївський селищний голова Віталій Береза та рідні спортсменів, пам'яті яких присвячений турнір - Надія Жуй, Людмила Рощенко, Наталія Лєннік.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису