Громадські слухання

Дата: 24.01.2022 12:39

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, Онуфріївською селищною радою розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку Онуфріївської територіальної громади.

З 26 січня по 08 лютого 2022 року відповідно до розпорядження Онуфріївського селищного голови від 21 січня  2022 р. № 8  «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проєкту стратегії розвитку Онуфріївської громади на 2022–2027 рр. та Плану її реалізації на 2022–2023 рр.» проводяться громадські обговорення зазначених вище документів.

Під час громадських консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно представленого проєкту, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо як щодо можливих напрямків розвитку громади в цілому, так і конкретних проєктних ідей Плану з реалізації стратегії.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проекту.

Громадські слухання будуть відбуватися згідно графіка:

ГРАФІК

26 січня 2022 року в приміщеннях колишніх сільських рад відбудуться громадські обговорення з питання формування проєкту  «Про Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

Початок громадських слухань о 09.00. год.(Успенка)

Початок громадських слухань о 11.00. год.(Дереївка )

Початок громадських слухань о 13.30. год.(Куцеволівка)

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

28 січня 2022 року в приміщеннях колишніх сільських рад відбудуться громадські обговорення з питання формування проєкту «Про Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

Початок громадських слухань о 09.00. год.(Василівка)

Початок громадських слухань о 11.00. год.(Омельник )

Початок громадських слухань о 13.30. год.(Камбурліївка)

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

01 лютого 2022 року в приміщеннях колишніх сільських рад відбудуться громадські обговорення з питання формування проєкту «Про Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

Початок громадських слухань о 09.00. год.(Марївка)

Початок громадських слухань о 11.00. год.(Зибкове )

Початок громадських слухань о 13.30. год.(Вишнівці)

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

03 лютого 2022 року в приміщеннях колишніх сільських рад відбудуться громадські обговорення з питання формування проєкту «Про Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

Початок громадських слухань о 09.00. год.(Млинок)

Початок громадських слухань о 11.00. год.(Попівка)

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

10 лютого 2022 року в приміщеннях колишніх селищних рад відбудуться громадські обговорення з питання формування проєкту «Про Стратегію розвитку Онуфріївської селищної територіальної громади на період до 2027 року».

Початок громадських слухань о 09.00. год.(Павлиш)

Початок громадських слухань о 12.00. год.(Онуфріївка)

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях.

Контактною особою з  питань громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Онуфріївської територіальної громади та Плану з її реалізації є

Данілова Альона Леонідівна  (тел.: +380966009175 , e-mail: onufr.ekonom@ukr.net).