Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2022 08:00

Шановна Онуфріївська громадо!

Сьогодні, 22 січня ми святкуємо День Соборності України.

22 січня 1919-го – Українська Народна Республіка (УНР) та Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР) підписали Акт злуки. Таким чином відбулося історичне об'єднання українських земель – так званої Наддніпрянської і Наддністрянської України. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Онуфріївщини та України!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА