15 січня 2022 року у спортивному залі Онуфріївської селищної ради відбувся Різдвяний турнір з міні-футболу серед дітей 2008 р.н. і молодші

Дата: 18.01.2022 16:48

У змаганнях взяло участь п’ять команд: Онуфріївська, Павлиська, Камбурліївська, Успенська та Деріївська. Під час урочистого відкриття турніру перед юними футболістами виступив очільник громади Віталій Береза, який привітав дітей та побажав їм завзятої боротьби на спортивному майданчику.

За результатами турніру команди посіли наступні місця:

• І місце - команда з Деріївки;
  • ІІ місце – команда з Онуфріївки;
  • ІІІ місце - команда з Камбурліївки.

Нагороди юним футболістам вручив селищний голова Віталій Береза.

Дякуємо за гарну гру активним молодим футболістам, бажаємо подальших перемог та наполегливості в прагненні до успіху!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису