Привітання селищного голови Віталія Берези з Новим роком

Дата: 01.01.2022 00:00

Дорогі жителі Онуфріївської громади!

Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваним і світлим святом – з Новим роком!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та змінами.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож нехай 2022 рік прийде до нас під знаком миру і добра, любові і поваги до ближнього, нехай у ваших оселях панують щастя, злагода, затишок і святковий настрій! Зичу вам міцного здоров’я, миру й добробуту, натхнення, світла у душі, здійснення мрій, Божої благодаті!

Дякую усім, хто впродовж року своєю працею, талантом, мудрістю, добром творив історію нашої громади! І нехай символ прийдешнього року, водяний тигр, дарує нам сили робити ще більше, краще, потужніше! Крокуємо до успіху разом!

Веселих свят і щасливого Нового року!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА