Дитячий святковий концерт

Дата: 28.12.2021 13:29

28 грудня в Онуфріївському базовому Будинку культури відбувся дитячий новорічний концерт.

Привітав малечу та побажав веселих свят Онуфріївський селищний голова Віталій Береза.

Цікаву розважальну програму для учнів молодших класів громади підготували працівники Будинку культури, веселими піснями та танцювальними номерами розважали юні таланти. Охоче долучились діти і до танцювального флешмобу.

Не минула новорічна казка і без головних її гостей - Діда Мороза та Снігуроньки, які порадували діток гостинцями.

Яскраве дійство, запальні виступи та мерехкотіння ялинкових прикрас створили справжній святковий настрій для малечі, що завітала на концерт.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису