Чи змінився з 01 грудня розмір плати за видачу дозволу?

Дата: 28.12.2021 08:53

Відповідно до норм Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”, з 01.12.2021 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився та становить 2481 гривню.

Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що за видачу або продовження дії дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства стягується плата, яка зараховується до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Розмір плати залежить від строку дії дозволу та складає від 2 до 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (більш детальна інформація розміщена на сторінці 30.09.2021), встановлених законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи. Станом на 01.01.2021 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 2270 гривень.

Відповідно підвищення розміру прожиткового мінімуму з 01.12.2021 не призвело до підвищення розміру плати за видачі дозволу.