Десята сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 24.12.2021 13:24

24 грудня 2021 року відбулася десята сесія Онуфріївської селищної ради. В роботі сесії взяли участь 22 депутати селищної ради.

Перед початком сесії депутатський корпус з наступаючими новорічними святами привітав творчий колектив базового Будинку культури. Під час вітання всі отримали гарні та позитивні емоції.

На сесії було розглянуто ряд питань:

1. Про затвердження Програми соціального захисту населення Онуфріївської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.Про бюджет Онуфріївської селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

4. Про затвердження Програми організації фінансування громадських робіт на 2022 рік.

5. Про затвердження комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО (ООС) та вшанування пам’яті загиблих на 2022-2025 роки

6. Земельні питання.

7. Різне.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Дякуємо депутатському корпусу за конструктивну роботу у 2021 році!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису