Приватний заклад Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Жива перлина» святкує свою першу круглу дату - 10 років

Дата: 23.12.2021 18:14

З цієї святкової нагоди селищний голова Віталій Береза завітав з подарунками до маленьких перлинок на свято. Подарувавши їм великий набір канцтоварів, а також передав подарунок від заступника Олександрійської районної державної адміністрації Романа Домбровського - теплі головні убори. Очільник громади звернувся до малечі з теплими, щирими словами побажання здійснення їхній маленьких і великих мрій , а основне - це кожній дитині знайти свою люблячу родину. На святі панувала затишна та дійсно радісна, святкова, родинна атмосфера.

Р.S. Заклад було зареєстровано 23.12.2011 року . За весь період існування закладу він зміг прийняти у свої стіни 230 дітей. 147 дітей вибули із закладу, з них: 90 дітей у свою біологічну родину; 38 дітей знайшли абсолютно нову родину і зараз мають тата і маму; 4 дитини переведено до інших закладів. 15 дітей стали випускниками-студентами та почали жити самостійно, з багатьма із них підтримується зв'язок. На сьогодні в закладі перебуває 43 дитини.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису