Колектив територіального центру соціального обслуговування висловлює щиру подяку за подаровані два велосипеди для соціальних робітників установи

Дата: 17.12.2021 17:35

Дуже приємно під Новий рік отримувати подарунки! Та ще й які!! Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради висловлює щиру подяку депутату Кіровоградської обласної ради і керівнику Світловодського річкового терміналу Юрію Скічко, заступнику голови Олександрійської районної державної адміністрації Роману Домбровському, селищному голові Віталію Березі, комерційному директору ТОВ Світловодський річковий термінал Віктору Живанову, першому заступнику голови селищної ради Володимиру Гамері за подаровані два велосипеди для соціальних робітників установи.

Хочеться від душі побажати Вам напередодні Новорічних свят життєрадісних і довгих років життя повних міцного здоров'я, сімейного щастя та особистих гараздів. Нехай Вас оминають всі печалі й біди. Нехай завжди буде свято у Вашому домі, а поруч будуть рідні люди й близькі друзі.