Дня святого Миколая працівники територіального центру соціального обслуговування привітали своїх підопічних

Дата: 17.12.2021 09:10

З настанням зими приходить багато різноманітних свят. До Дня святого Миколая працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради, у рамках виконання програми «Турбота –Хліб», не залишили без уваги своїх підопічних (399 осіб) та привітали їх солодкими подаруночками у вигляді хлібобулочної продукції виробництва ФОП Солодова Л. В. (м. Світловодськ), яку їм принесли у їхні домівки соціальні робітники установи разом зі старостами населених пунктів Онуфріївської громади.

Загалом на реалізацію цієї програми в 2021 році було витрачено 42,0 тис. грн. з метою підтримки літніх людей та осіб з інвалідністю, щоб вони могли відчувати себе потрібними та незабутими.

До привітань долучилися селищний голова Віталій Береза, заступник селищного голови Світлана Калантаєвська, директор територіального центру Онуфріївської селищної ради Наталя Данилів, завідувач відділення Лариса Бацак, соціальний працівник Тетяна Церпіш, які відвідали на дому підопічних відділення соціальної допомоги вдома селища Онуфріївка та привітали їх з наступаючим Днем святого Миколая, побажали міцного здоров’я, миру, благополуччя і вручили святкову випічку.

Нехай Новорічні та Різдвяні свята принесуть всім здоров’я, любов, щастя, мир та злагоду.