Дві веломашини для соціальних робітників громади

Дата: 17.12.2021 08:44

Напередодні дня Святого Миколая перший заступник голови селищної ради Володимир ГАМЕРА отримав подарунки у вигляді двох сучасних велосипедів, обладнаних кошиками та трансмісією, які в подальшому будуть вручені робітникам Територіального центру соціального обслуговування Онуфріївської громади. Від імені керівника Світловодського річкового терміналу, депутата Кіровоградської обласної ради Юрій СКІЧКА, за сприяння заступника голови Олександрійської районної державної адміністрації Романа ДОМБРОВСЬКОГО велосипеди вручив комерційний директор Світловодського річкового терміналу Віктор ЖИВАНОВ .

Відтепер соціальні робітники Територіального центру соціального обслуговування Онуфріївської громади будуть своєчасно та зручно добиратися до людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.