Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем працівників державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2021 08:48

Шановні працівники державної виконавчої служби України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом Днем працівників державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень — це важлива державна робота, що вимагає високої професійної відповідальності та моральних якостей.

Висловлюємо вам слова вдячності за самовідданість та професіоналізм, який ви демонструєте своєю роботою: за різних обставин знаходите правильні шляхи розв’язання конфлікту, забезпечуєте повноту, неупередженість та своєчасність виконання законних рішень!

Хай цей святковий день принесе вам чудовий настрій, подарує оптимізм та гордість за вашу професію. Бажаємо вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА