Спортивне свято «Спортивне сузір’я»

Дата: 10.12.2021 15:19

Відповідно до плану роботи Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 09 грудня 2021 року в м. Кропивницький проведено семінар-нараду та спортивне свято «Спортивне сузір’я».

Від Онуфріївського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в заході взяли участь директор центру Анатолій Голобородько та фахівці: Олексій Приліпко (сел.Онуфріївка) та Олександр Гавриленко (с.Вишнівці).

У ході заходу підведено підсумки реалізації соціального проекту «Активні парки - локації здорової України» та відзначено активних працівників галузі фізичної культури та спорту від громад області.

Подякою за плідну співпрацю та активну життєву позицію відзначений координатор соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» Олексій Приліпко.

Після семінар-наради проведено спортивне свято «Спортивне сузір’я». В змаганнях взяли участь 10 команд. Приємно відзначити, що команда Онуфріївської громади зайняла I місце у змаганнях з боулінгу.

Вітаємо переможців! Та бажаємо нових успіхів в новому році!