Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2021 15:03

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках даної акції комунальним закладом «Онуфріївський селищний центр соціальних служб» проведено ряд заходів.

29 листопада 2021 року на території селища Павлиш проведено засідання круглого столу з вразливими верствами населення на тему: «Насильство породжує монстра».

30 листопада 2021 року директором селищного центру проведено зустріч з учнями ЗЗСО «Онуфріївська загальноосвітня школа I-III ступенів» на тему: «Урок доброти».

02 грудня 2021 року за участю заступника селищного голови Валентини Здебської при селищному центрі відбулася робоча нарада з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу на тему «Ні! Домашньому насильству».

Куди звертатися за допомогою, якщо ви стали жертвою домашнього насильства:

• викличте поліцію за номером 102;
  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (безкоштовно з моб. тел.);
  • зверніться до селищного центру соціальний служб 068 313 1668, 096 7610 856;
  • якщо у сім’ї є діти, які стали жертвами насильства або були його свідками, тоді слід звернутися до служби у справах дітей.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису