Відкриття тренажерного залу!

Дата: 06.12.2021 17:50

Селищним головою Віталієм Березою в Онуфріївському базовому Будинку культури було відкрито тимчасовий тренажерний зал, який складається з двадцяти найменувань спортивних снарядів. Дані тренажери було придбано за сприяння народного депутата Олеся Довгого. Кошти виділенні за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально - економічного розвитку окремих територій. Пізніше дані тренажери буде перенесено до спортивного – оздоровчого комплексу, після реконструкції кінотеатру «Мрія». Селищний голова зазначив, що ще один комплект тренажерів скоро з’явиться і в селищі Павлиш.

В здоровому тілі – здоровий дух. Чекаємо всіх бажаючих, будемо раді вас бачити на нових тренажерах.

Займатися на тренажерах в селищі Онуфріївка можна

щовівторка та щочетверга з 16.00 до 20.00 год.

Телефон для довідок : 0989372527 Олексій.