Привітання селищного голови Віталія Берези з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:02

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Сьогодні День Збройних сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових.

Щиро зичу Вам, дорогі захисники, миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї і весь український народ.

Слава Україні! Героям слава!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА