Привітання селищного голови Віталія Берези з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2021 10:17

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у непередбачуваних, надзвичайних ситуаціях.

Ви – світло, для тих, хто опинився у біді, хто вже зневірився у майбутньому, хто потрапив у складні життєві обставини, або постраждав від збройного конфлікту чи стихійного лиха. Ви щодня проявляєте мужність, відвагу, турботу та милосердя, аби докладати всіх зусиль, щоб підтримати тих, хто потребує допомоги найбільше! Внесок кожного з вас, незалежно наскільки він великий чи маленький, має величезне значення.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА