Гімназіада Онуфріївщини

Дата: 03.12.2021 09:39

02 грудня 2021 року відбулися змагання Гімназіади Онуфріївщини з волейболу серед учнів закладів загальної середньої освіти селищної ради.

У змаганнях взяли участь 14 команд: ЗЗСО «Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ступенів», ОЗЗСО «Павлиський ліцей ім. В.О. Сухомлинського», ЗЗСО «Млинківська ЗШ І-ІІІ ступенів», ЗЗСО «Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ступенів», ЗЗСО «Зибківська ЗШ І-ІІІ ступенів», ЗЗСО «Успенська ЗШ І-ІІІ ступенів», ЗЗСО «Деріївська ЗШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».

Заступник селищного голови Валентина Здебська, привітали учасників змагань, побажала їм здоров’я та перемог.

За результатами змагань визначено переможців серед дівчат:

• ????І місце зайняла команда ЗЗСО "Успенська ЗШ І-ІІІ ступенів" (тренер Ісмайілова Є.І.);
  • ????ІІ місце - ЗЗСО "Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ступенів" (тренер Зубков М. О.);
  • ????ІІІ місце - ЗЗСО "Млинківська ЗШ І-ІІІ ступенів" (тренер Шуліка І.Г.).

Серед хлопців:

• ????І місце - ОЗЗСО "Павлиський ліцей ім. В.О. Сухомлинського» (тренер Робота С.В.);
  • ????ІІ місце - ЗЗСО "Успенська ЗШ І-ІІІ ступенів" (тренер Ісмайілова Є.І.);
  • ????ІІІ місце - ЗЗСО "Млинківська ЗШ І-ІІІ ступенів" (тренер Шуліка І.Г.).

Переможці змагань нагороджені спільними грамотами від Онуфріївської селищної ради та відділу освіти, отримали подарунки  від селищного голови Віталія Берези, які вручила заступник селищного голови Валентина Здебська.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису