Дата: 30.11.2021 14:02

Земельні ділянки усіх форм власності мають бути сформовані та внесені до Держаного земельного кадастру.

Про це йшлося під час установчого засідання нового складу аграрної ради Кіровоградської області, що відбулося в облдержадміністрації. Його учасники – керівники  ОДА, структурних підрозділів, діяльність яких пов’язана з розвитком аграрного сектору економіки. А також, представники фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств.

Зокрема начальник ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Олександр Мороз поінформував присутніх про проведення Управлінням з контролю за використанням та охороною земель контрольних заходів щодо дотримання вимог земельного законодавства. А також, закликав власників та користувачів земельних ділянок усіх форм власності здійснити державну реєстрацію землі. Це сприятиме впевненості у непорушності права власності щодо користування власним майном – земельною ділянкою та є активною протидією рейдерству.