День визволення Онуфріївської громади від фашистських загарбників

Дата: 27.11.2021 09:05

Щорічно в кінці листопада ми відзначаємо День визволення Онуфріївської громади від фашистських загарбників.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової війни. Мільйони наших співвітчизників віддали своє життя, щоб більше ніколи не повернулися часи воєнних жахіть та поневолення на українській землі. Герої того часу є для нас символом стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу.

У ці дні ми вшановуємо відвагу і жертовність наших земляків, тих, хто відстояв рідну землю, самовідданою працею наближав перемогу, чиє життя забрала війна.

В селищі Онуфріївка біля Братської могили радянських воїнів відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті загиблих в ті тяжкі роки. До слова було запрошено Любов Богдан секретаря Онуфріївської селищної ради. Присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя відстояв мир і свободу Батьківщини хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя солдата-визволителя. Також, учасники заходу провели покладанням квітів до обеліску Слави.

Хай спокій і злагода будуть у кожній сім’ї. Нехай завжди на нашій землі пануює мир.