Звернення селищного голови Віталія Берези до Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 08:00

Четверта субота листопада в Україні, згідно з відповідним Указом Президента України, визнана Днем пам'яті жертв голодоморів.

Мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені голодомором. Український народ пережив національну катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Голодомор 1932 - 1933 років приніс чималі страждання та невинні смерті і став національною трагедією та окремою сторінкою в історії українського народу, про яку завжди згадуємо з сумом та гіркотою. У цей скорботний день весь наш народ згадує трагедію вселенського масштабу.

Сьогодні наш найсвятіший обов’язок – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути.

Бережіть себе та Україну!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА