Реалізація інвестиційного проекту

Дата: 26.11.2021 16:50

«Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу»

Сьогодні в селі Успенка заступником селищного голови Валентиною Здебською та старостою села Успенка Тетяною Пліткою відкрито «Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу». На відкритті були присутні учні школи, вчителі та жителі села. Будівництво даного майданчика відбулося в рамках проекту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)", що фінансуються Європейським союзом та Британською Радою в Україні, та співфінансування за рахунок селищного бюджету, коштів агроформувань та населення села Успенка.

Вдячні всім, хто підтримав цей проект голосуванням. Разом — ми дієва сила, яка здатна здобувати перемоги!

Життя- це рух, рух – це спорт!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису