Ув`язнені можуть телефонувати до системи безоплатної правової допомоги та отримати правову допомогу онлайн

Дата: 08.11.2021 13:22

Особи, взяті під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України можуть дистанційно отримати безоплатну правову допомогу. Для цього потрібно зателефонувати до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 або надіслати онлайн-запит на консультацію через Кабінет клієнта.

Як працює контактний центр, як отримати безоплатну правову допомогу через Кабінет клієнта на сайті системи БПД – про це можна дізнатися з пам’яток, що розроблені Координаційним центром з надання правової допомоги. Ці інформаційні матеріали розміщуються у приміщеннях слідчих ізоляторів, де забезпечується доступ засуджених осіб та осіб, взятих під варту, до інтернету та телефонного зв’язку.

Особи, взяті під варту, а також особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, мають право отримати безоплатно:

• консультації і роз’яснення з правових питань
  • допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру
  • допомогу у складенні документів для звернення до суду;
  • послуги юриста або адвоката для захисту або представництва у суді

Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/2ZUDgtN