Привітання селищного голови Віталія Берези з Всеукраїнським днем працівників культури та мастерів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, а разом з тим своєю творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щиро вдячний працівникам будинків культури, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки. Ваша творчість слугує розквіту нашої громади, радує неперевершеними зразками народної творчості.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА