Працівники соціальної сфери приймали святкові вітання

Дата: 05.11.2021 15:40

7 листопада 2021 року в Україні відзначається День працівників соціальної сфери.

Сьогодні, напередодні свята, Онуфріївський селищний голова Віталій Береза в урочистій обстановці привітав колективи: відділу праці та соціального захисту, територіального центру соціального обслуговування (надання послуг), комунального закладу «Онуфріївський селищний центр соціальних служб», служби у справах дітей селищної ради, а також: Онуфріївського геріатричного пансіонату; Онуфріївського відділу з питань призначень та виплати державних соціальних допомог, соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту Олександрійської райдержадміністрації; Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області; Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з прийдешнім святом і побажав вагомих здобутків у професійній діяльності, натхнення в роботі та міцного здоров?я.

Віталій Миколайович висловив щиру вдячність всім присутнім за їх роботу, зазначивши, що дякуючи їх відповідальній праці жителі нашої громади, які потребують соціальної уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час.

За сумлінну працю, професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди свята тридцять один працівник соціальної сфери громади був нагороджений подяками Онуфріївської селищної ради.