Дата: 21.10.2021 17:33

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 04 жовтня 2017 року №769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», Онуфріївська селищна рада має намір на придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

У зв’язку з цим, селищною радою буде проводитися купівля однієї двохкімнатної квартири на території селищної ради.

Власники житла, що бажають реалізувати свої помешкання, можуть звернутися  за більш детальною інформацією до відділу праці та соціального захисту селищної ради за адресою: вул.40 років Перемоги, 37 або за телефоном гарячої лінії  0979650879.

Відділ праці та соціального захисту Онуфріївської селищної ради