Вручення грамоти за вагомий особистий внесок

Дата: 02.11.2021 15:12

2 листопада 2021 року в селищі Онуфріївка тимчасово виконуючим обов’язки начальника Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Олександром Балабухою було представлено новопризначеного начальника другого відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майора Геннадія Колєсніка.

Під час представлення Олександр Балабуха висловив щирі слова вдячності селищному голові Віталію Березі і вручив йому грамоту за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, військово-патріотичне виховання молоді, плідну співпрацю з Олександрійським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України.

Віталій Миколайович подякував за високу оцінку його роботи і пообіцяв надавати всебічну підтримку новопризначеному військовослужбовцю.