Дорожники приймали святкові вітання

Дата: 29.10.2021 16:30

Сьогодні, напередодні святкування Дня автомобіліста і дорожника, Онуфріївський селищний голова Віталій Береза завітав на дорожньо-ремонтний пункт селища Онуфріївка філії «Знам’янський райавтодор».

Віталій Миколайович привітав колектив зі святом, висловив слова вдячності і поваги за їх відповідальну працю. А також побажав міцного здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів в їх нелегкій роботі.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, компетентність, відданість справі та з нагоди професійного свята були нагороджені подяками Онуфріївської селищної ради: Глущенко Дмитро Ігорович, Рябуха Роман Михайлович і Толстіков Сергій Васильович.