28 жовтня, з нагоди дня звільнення України від фашистських загарбників, в селищі Онуфріївка проведено мітинг з вшанування полеглих в Другій світовій війні

Дата: 28.10.2021 15:50

Селищний голова Віталій Береза під час виступу зазначив, що ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу, а подвиг захисників та визволителів рідної землі завжди буде в пам’яті поколінь. Також наголосив, що сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, тому сьогодні зважаючи на героїзм, силу духу та мужність наших захисників - твердо віримо у нашу перемогу. Шануючи пам'ять визволителів відбулося покладання квітів до братської могили загиблих воїнів.

Також по всіх територіях громади було покладено квіти до меморіальних комплексів та братських могил загиблих воїнів, які віддали своє життя під час вигнання нацистських окупантів із України.

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!