Робочий візит народного депутата України Олеся Довгого

Дата: 27.10.2021 18:20

27 жовтня 2021 року з робочим візитом до Онуфріївської громади завітав народний депутат України Олесь Довгий. В ході поїздки ним разом з селищним головою Віталієм Березою було інспектовано виконання робіт з реалізації проекту «Реконструкція зовнішніх мереж каналізації по вул. Гагаріна в селищі Онуфріївка», які проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприянням народного депутата України Олеся Довгого.

Також ними було відвідано підприємство ТОВ «СІ Ф ПІ» по вирощуванню кларієвих сомів в селищі Павлиш та ФОП Головченко Н.В. по вирощуванню ВРХ, де мали можливість відвідати цех по виробництву молочної продукції та привітали Надію Головченко з Днем народження.

Під час зустрічі було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та допомогу в реалізації проектів на території Онуфріївської громади та спільно примножувати її здобутки.

Разом ми сила.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису