Розквітла на рушнику долі ювілейна дата

Дата: 26.10.2021 07:59

25 жовтня 2021 року жительці селища Павлиш Лук’яненко Олександрі Іванівні виповнилося 85 років. Привітати ювілярку з подарунками та квітами теплого сонячного осіннього дня завітали: заступник селищного голови Світлана Калантаєвська, директор територіального центру Наталя Данилів, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Бацак, соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Тетяна Церпіш, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Наталія Томило.

Присутні побажали іменинниці від імені Онуфріївського селищного голови Віталія Берези та від себе особисто добра та злагоди, щастя і тепла, Божої ласки, міцного здоров’я, незмінно піднесеного, радісного настрою.

В щирій, теплій атмосфері Олександра Іванівна ділилася спогадами про прожиті роки, та найголовніші моменти свого життя, згадувала своїх рідних та

висловила щиру подяку за теплоту і турботу про неї соціальному робітнику територіального центру Наталії Томило.