Храмове свято в селі Зибкове

Дата: 14.10.2021 11:32

З 1766 року, з моменту заснування села, діє в селі Зибкове православна старообрядницька церква Святої Богородиці Покрови.

Вже близько десяти років головою десятки храму є Полова Ганна Іванівна. Кожного року в День Покрови Пресвятої Богородиці в церкві проходить храмове свято.

Сьогодні на храмове свято завітала заступник Онуфріївського селищного голови Світлана Калантаєвська, яка від імені селищного голови Віталія Берези та всієї громади привітала прихожан з світлим святом та побажала процвітання храму, а всім присутнім міцного здоров’я, родинного благополуччя, достатку, миру, сонця, тепла і затишку.

З нагоди свята Світлана Миколаївна вручила Ганні Іванівні хліб та солодощі до святкового столу.